Sayın Educenter Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ziyaretçisi,

Her türlü gelişme ve değişmenin olanca hızıyla devam ettiği günümüz dünyasında artık yabancı bir dili her yönüyle öğrenmek kişilerin daha iyi bir kariyer planı yapabilmesi adına bir zorunluluk haline geldi. Bu zorunluluğu kariyerinin önünde bir engel olarak gören kişi sayısının her geçen gün arttığı göz önüne alınırsa yurtiçi ve yurtdışı eğitim kurumlarına olan ilgi sürekli olarak artış gösterecektir.

Eskiden Yurtdışı Eğitim denildiği zaman gidilecek olan ülkeye uzaklık, yüksek bütçeli ve pahalı programlar, vize sıkıntıları, uçak biletleri, zorlu ve pahalı yaşam koşulları vs. etkenler kişilerin hareket alanlarını daraltırdı. Ama son yıllarda yurtiçindeki eğitim ve yaşam maliyetlerine yakın yurtdışında kurslar ve yaşam maliyetlerinin bulunması Yurtdışı Eğitim’e olan ilgiyi daha da artırmaktadır.

İşte bu noktada Türkiye’nin Yurtdışı Eğitim Merkezi sloganıyla Yurtdışı Eğitim sektörüne giren Educenter Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 10 yılı aşkın bir bilgi birikiminin eğitime gönül vermiş genç ve profesyonellerce hayata geçirilmesiyle oluşmuş ülkemizin önde gelen yurtdışı eğitim danışmanlığı kurumlarından birisidir.

 

Educenter Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; üniversite seminerleri, konferanslar, kariyer günleri, tanıtım toplantıları, eğitim fuarları vb etkinliklere katılarak yurtdışında eğitim konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Educenter Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; şu an için Antarktika hariç 6 kıtada (Avrupa, Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika, Avustralya) bulunan aşağıdaki 20 ülkeyle çalışmaktadır.

 

Educenter Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; aşağıdaki eğitim programlarının tümünü yurtdışında düzenlemektedir.

 

PROGRAMLARIMIZ

(Tüm Programlarımız Yurtdışındadır)

 

Yurtdışında Dil Eğitimi  (15 Yaş ve Üzeri Herkes Başvurabilir)

Yurtdışında Yaz Eğitimi  (7 – 18 Yaş Arası İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğrencileri Başvurabilir)

Yurtdışında Doktora Eğitimi  (Yüksek Lisans Mezunları Başvurabilir)

Yurtdışında Yüksek Lisans – Mba Eğitimi  (Lisans Mezunları Başvurabilir)

Yurtdışında Lisans Eğitimi  (Lise Mezunları veya 2. Kez Üniversite Okumak İsteyenler Başvurabilir)

Yurtdışında Önlisans Eğitimi  (Lise Mezunları veya 2. Kez Üniversite Okumak İsteyenler Başvurabilir)

Yurtdışında Lise Eğitimi  (Ortaokul Mezunları veya Lise’de Ara Sınıf Olan Öğrenciler Başvurabilir)

Yurtdışında Öğretmen Eğitimi  (İngilizce Öğretmenleri Başvurabilir)

Yurtdışında Sertifika ve Diploma Eğitimi  (Üniversite Mezunları Başvurabilir)

Yurtdışında Toefl, İelts, Cambridge Exam, Gre, Gmat vb Sınavlara Hazırlık Eğitimi  (Yurtdışı Üniversite, Akademik Kariyer veya Dil Tazminatı İsteyenler Başvurabilir)

Sizler de müsait bir zamanınızda kendiniz veya sevdikleriniz için bizlere telefonla, e-maille, sosyal medya vb yollarla ulaşabilir veya randevu alarak bizzat ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Educenter Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na olan ilginiz için teşekkür eder; mutlu, başarılı ve huzurlu yarınlar dileriz

 

Educenter Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı