Educenter Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ihtiyaç olması halinde aşağıdaki pozisyonlar için takım arkadaşları aramaktadır.

 

1 – Tam Zamanlı Yurtdışı Eğitim Danışmanı

2 – Yarım Zamanlı Yurtdışı Eğitim Danışmanı

ÖZELLİKLER

  • Yurtdışı Eğitim Danışmanı pozisyonuna başvuruda bulunmak isteyen adayların yurtdışında herhangi bir çalışma veya eğitim programına katılmış olmaları,
  • Yurtdışı Eğitim Danışmanı pozisyonuna başvuruda bulunmak isteyen adayların en az orta seviye ingilizce seviyesine sahip olmaları,
  • Yurtdışı Eğitim Danışmanı pozisyonuna başvuruda bulunmak isteyen adayların yurtiçi – yurtdışı seyahat engelinin bulunmaması öncelikli değerlendirilecek özelliklerdir.

 

3 – Üniversite Kampüs Temsilcisi

ÖZELLİKLER

Şu an Meslek Yüksekokulu, Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisi olan herkes bu pozisyon için başvuruda bulunabilir.Bu pozisyona başvuruda bulunmak için üniversite öğrencisi olma dışında herhangi bir ön şart aranmamaktadır.

 

Sizler de açık pozisyon bulunması halinde Educenter Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde yarı veya tam zamanlı çalışmak isterseniz resimli bir Türkçe CV’nizi info@educenter.com.tr adresine e-maille gönderebilirsiniz.